- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | PRF0017852A |
Naścienny Czarny 647 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 647 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: C • Model: Naścienny, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Szkło, Stal nierdzewna • Lampy: 10 W, Liczba źródeł światła: 4 szt., Rodzaj żarówki: Halogen • Roczne zużycie energii: 108 kWh, Moc silnika: 300 W • Szerokość produktu: 900 mm, Głębokość produktu: 450 mm, Wysokość produktu: 32 mm
0,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 647 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | C |
| Klasa wydajności świecenia | F |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 647 m³/h |
| Prędkość w trybie intensywnym | |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Naścienny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Glass,Stainless steel |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Oświetlenie | |
|---|---|
| Lampy | 10 W |
| Liczba źródeł światła | 4 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Moc | |
| Moc silnika | 300 W |
| Roczne zużycie energii | 108 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |