- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0139077 |
Pół wbudowany (wyciągany) Stal nierdzewna 640 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 640 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: A • Model: Pół wbudowany (wyciągany), Kolor produktu: Stal nierdzewna, Typ kontroli: Dotyk • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium, Liczba filtrów: 2 szt. • Lampy: 3 W, Liczba źródeł światła: 2 szt., Rodzaj żarówki: LED • Roczne zużycie energii: 45 kWh, Skala efektywności energetycznej: A +++ do D, Obciążenie: 206 W
1 293,64 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 640 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa wydajności świecenia | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Prędkości | 3 |
| Prędkość w trybie intensywnym | |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 46 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 67 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Lokalizacja wydechu | Góra |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 150 cm |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 2 pc(s) |
| Zdjemowalny filtr | |
| Możliwość mycia filtra | |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 3 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 49 lx |
| Pozycja oświetlenia | Tył |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Obciążenie | 206 W |
| Roczne zużycie energii | 45 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 436.5 mm |
| Wysokość (max.) | 396 cm |