Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0037989 |
474,45 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 336 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Ciśnienie (Pa) | 290 |
| Konstrukcja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Silver,Stainless steel |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Lokalizacja wydechu | Góra |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 120 cm |
| Obsługiwane produkty | CFC0038000 |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
|---|---|
| Lampy | 28 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Moc | |
| Moc silnika | 170 W |
| Pobór mocy | 226 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Wysokość (min) | 140 cm |
| Waga produktu | 6800 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 634 mm |
| Głębokość opakowania | 354 mm |
| Wysokość opakowania | 241 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7800 kg |