Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0181896 |
916,78 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 225 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa wydajności świecenia | B |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 47 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Wysuwany |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 3 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Temperatura koloru | 2700 K |
| Pozycja oświetlenia | Tył |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Obciążenie | 121 W |
| Roczne zużycie energii | 49 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |