- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0167315 |
okap kuchenny Naścienny Czarny, Stal nierdzewna 770 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 770 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: A • Model: Naścienny, Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna, Materiał obudowy: Szkło, Stal nierdzewna • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium • Lampy: 7 W, Liczba źródeł światła: 1 szt., Rodzaj żarówki: LED • Roczne zużycie energii: 52 kWh, Moc silnika: 277 W, Klasa efektywności energetycznej (stara): A
1 756,71 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 770 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Prędkości | 4 |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 55 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Naścienny |
| Kolor produktu | Black,Stainless steel |
| Materiał obudowy | Glass,Stainless steel |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 7 W |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc | |
| Moc silnika | 277 W |
| Roczne zużycie energii | 52 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 475 mm |