- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 7332543614745 |
okap kuchenny Pół wbudowany (wyciągany) Srebrny 360 m³/h C • Maksymalna moc ekstrakcji: 360 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowe / obiegowe, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: D • Model: Pół wbudowany (wyciągany), Kolor produktu: Srebrny, Lampy: 8 W • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium, Liczba filtrów: 2 szt. • Klasa wydajności energetycznej: C, Roczne zużycie energii: 49 kWh, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 598 mm, Głębokość produktu: 284 mm, Wysokość produktu: 179 mm
652,24 zł
włącznie z VAT 23%
W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 360 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Klasa wydajności świecenia | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 48 dB |
| Ciśnienie (Pa) | 208 |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 420 cm |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 650 cm |
| Konstrukcja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Lampy | 8 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 96 lx |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Nachylenie |
| Lokalizacja wydechu | Góra |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 120 cm |
| Ilość silników | 1 |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 2 pc(s) |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Roczne zużycie energii | 49 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Wysokość produktu | 179 mm |