Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | LBD4Z |
szafka grzewcza 2 komplet. Czarny, Stal • Kolor produktu: Czarny, Stal, Odpowiedni dla: Wewnętrzna, Liczba miejsc: 2 komplet. • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Kraj pochodzenia: Włochy • Szerokość produktu: 594 mm, Głębokość produktu: 530 mm, Wysokość produktu: 139 mm
1 964,29 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Steel |
| Odpowiedni dla | Wewnątrz |
| Liczba miejsc | 2 place settings |
| Sposób otwierania drzwi | Otwierane na zewnątrz |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Lampka kontrolna | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | |
| Mata antypoślizgowa | |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 139 mm |
| Waga produktu | 11500 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 560 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 550 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 141 cm |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14200 kg |