Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | KBD4Z |
szafka grzewcza 6 komplet. 400 W Czarny • Kolor produktu: Czarny, Odpowiedni dla: Wewnętrzna, Liczba miejsc: 6 komplet. • Zakres termostatu: 30 - 80 °C • Maksymalne zużycie mocy: 400 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 596 mm, Głębokość produktu: 551 mm, Wysokość produktu: 139 mm
1 697,77 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiedni dla | Wewnątrz |
| Liczba miejsc | 6 place settings |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | |
| Funkcja rozmrażania | |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | |
| Zakres termostatu | 30 - 80 °C |
| Moc | |
|---|---|
| Maksymalne zużycie mocy | 400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość produktu | 551 mm |
| Wysokość produktu | 139 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 560 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 550 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 728 cm |