- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | EW6F 528WVP |
pralka Wolnostojący Od przodu 8 kg 1200 RPM Biały • Typ ładowania: Od przodu • Pojemność bębna: 8 kg, Klasa wirowania (suszenia): B, Poziom hałasu (wirowanie): 78 dB • Kategoria prania: A • Poziom hałasu (pranie): 51 dB, Maksymalna prędkość obrotu: 1200 RPM • Roczne zużycie energii pranie: 156 kWh, Roczne zużycie wody pranie: 9999 l • Kolor produktu: Biały • Szerokość produktu: 600 mm, Głębokość produktu: 547 mm, Wysokość produktu: 850 mm
1 897,66 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Wolnostojący |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ kontroli | Buttons,Rotary |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Długość węża dopływowego | 1.3 m |
| Długość węża odpływowego | 1.45 m |
| Rodzaj zbiornika dozownika | 3-drożny |
| Pojemność bębna | 53 L |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Okienko | |
| Wydajność | |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 78 dB |
| Poziom hałasu (pranie) | 51 dB |
| Opóźniony start czasomierza | |
| Opóźniony start | 20 h |
| Czas cyklu (max) | 290 min |
| Czas cyklu (program szybki) | 14 min |
| Regulowana prędkość obrotów | |
| Minimalna prędkość obrotu | 400 RPM |
| System równoważenia balansu | |
| Regulacja temperatury | |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | |
| Pozostała wilgoć | 53 % |
| Programy zmywania | |
| Pół wsadu | |
| Program prania dla alergików | |
| Bawełna program prania | |
| Program do prania delikatnych tkanin/jedwabiu | |
| Eco program prania | |
| Program prania wełny | |
| Intensywny / ubrania zewnętrzne program prania | |
| Pranie wstępne | |
| Krótki program prania | |
| Sport program prania | |
| Syntetyczne program prania | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Automatyczny system dozowania | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | |
| Brzęczyk | |
| Regulowane nóżki | |
| Przycisk Włączania/wyłączania | |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Pranie zużywające energię | 0.81 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.3 W |
| Tryb wyłączenia | 0.3 W |
| Obciążenie | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+++ |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 547 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kategoria prania | A |
| Roczne zużycie energii pranie | 156 kWh |
| Roczne zużycie wody pranie | 9999 L |