Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Electrolux |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 7332543667574 |
Wbudowany Mikrofalówka grill 1000 W Czarny • Instalacja: do zabudowy • Interfejs: płaskie chowane pokrętła • Rodzaj rusztu: 1, chromowany • Prowadnice: drabinki Easy Entry • Moc grilla [W]: 1000 •
2 187,76 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Moc mikrofalówki | 1000 W |
| Typ kontroli | Knob,Rotary |
| Chowane gałki | |
| Talerz obrotowy | |
| Światło wewnętrzne | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 3 |
| Materiał frontów | Szkło |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Grill | |
| Termoobieg | |
| Gotowanie na parze | |
| Ruszt | |
| Funkcja rozmrażania | |
| Moc | |
|---|---|
| Obciążenie | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 567 mm |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Waga produktu | 34400 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 560 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 550 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 450 cm |