Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 4514260 |
SDS Plus • Rodzaj zacisku: SDS Plus, Kolor produktu: Czarny, Czerwony • Średnica wiertła w betonie (max): 2 cm, Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg): 1300 RPM, Energia uderzenia: 1,8 J • Źródło zasilania: Bateria, Napięcie baterii: 18 V • Waga produktu: 2,71 kg, Szerokość opakowania: 113 mm, Głębokość opakowania: 415 mm
589,06 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Wiercenie | |
| Wiercenie udarowe | |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Bieg wsteczny | |
| Regulowana prędkość | |
| Liczba biegów | 1 |
| Miękki uchwyt | |
| Kolor produktu | Black,Red |
| Wbudowane światło | |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1300 RPM |
| Energia uderzenia | 1.8 J |
| Współczynnik udaru (maks.) | 4750 IPM |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 20 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 13 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 30 cm |
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2710 kg |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Wysokość opakowania | 357 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4100 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | |