Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 4321209 |
wyrzynarka elektryczna 2700 spm 1,62 kg • Rodzaj uchwytu: Górny uchwyt, Kolor produktu: Czarny, Czerwony, Ustawienia fazowania: 45° • Skok jałowy (maks.): 2700 spm, Głębokość cięcia drewna: 7 cm, Głębokość cięcia w stali: 8 mm • Źródło zasilania: Bateria, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Napięcie baterii: 18 V • Waga produktu: 1,62 kg
344,86 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu | Górny uchwyt |
| Regulowana prędkość | |
| Działanie orbitalne | |
| Regulacja fazy | |
| Ustawienia fazowania | 45 ° |
| Beznarzędziowa regulacja ukosowania | |
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | |
| Odpowiednie do materiałów | Plastic,Steel,Wood |
| Kolor produktu | Black,Red |
| Port do odsysania pyłu | |
| Miękki start | |
| Miękki uchwyt | |
| Wydajność | |
|---|---|
| Skok jałowy (maks.) | 2700 spm |
| Głębokość cięcia drewna | 70 cm |
| Głębokość cięcia w stali | 8 mm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1620 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | |