Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 4006825673623 |
2,65 kg • Rozstaw zębów ostrza: 2,6 cm, Kolor produktu: Czarny, Czerwony, Stal nierdzewna, Długość cięcia: 61 cm • Źródło zasilania: Bateria, Napięcie baterii: 18 V, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion) • Waga produktu: 2,65 kg
755,64 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Cechy | |
| Rozstaw zębów ostrza | 26 cm |
| Kolor produktu | Black,Red,Stainless steel |
| Długość cięcia | 610 cm |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2650 kg |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |