- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 4007340 |
sprężarka • Kolor produktu: Czarny • Szerokość produktu: 235 mm, Głębokość produktu: 547 mm, Wysokość produktu: 543 mm
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 547 mm |
| Wysokość produktu | 543 mm |
Wyglądasz: Einhell BAC 200/20 OF
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.