Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 3400192 |
Kosiarka do trawnika typu push Prąd przemienny • Model: Kosiarka do trawnika typu push, Szerokość koszenia: 33 cm, Minimalna wysokość cięcia: 2 cm • Źródło zasilania: Prąd przemienny, Moc: 1250 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V • Szerokość produktu: 382 mm, Głębokość produktu: 675 mm, Wysokość produktu: 290 mm
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Zalecany obszar koszenia | 600 m² |
| Szerokość koszenia | 330 cm |
| Wysokość cięcia | 60 mm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | 5 |
| Minimalna wysokość cięcia | 20 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 60 cm |
| Pojemnik na trawę | |
| Pojemność systemu zbierania trawy | 30 L |
| Liczba kół | 4 wheel(s) |
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Głębokość produktu | 675 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 11100 kg |