Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Einhell |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 3413991 |
Kosiarka robot Bateria Czarny, Czerwony • Model: Kosiarka robot, Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m², Szerokość koszenia: 18 cm • Źródło zasilania: Bateria, Napięcie baterii: 18 V, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion) • Waga produktu: 12,4 kg • Długość przewodu granicznego: 10 m
3 009,92 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Kosiarka robot |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 500 m² |
| Szerokość koszenia | 180 cm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | |
| Odpowiednie do nachylenia do | 25 % |
| Pojemnik na trawę | |
| Silnik | Matowe |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Kolor produktu | Black,Red |
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zawartość opakowania | |
| Długość przewodu granicznego | 10 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12400 kg |