- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Eico |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | 661OPPRF0159784 |
Naścienny Czarny, Stal nierdzewna 540 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 540 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: B • Model: Naścienny, Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna, Materiał obudowy: Stal nierdzewna • Rodzaj filtra tłuszczu: Ciemnoszary, Liczba filtrów: 1 szt. • Lampy: 2,5 W, Liczba źródeł światła: 2 szt., Rodzaj żarówki: LED • Roczne zużycie energii: 66 kWh, Skala efektywności energetycznej: A +++ do D
1 888,15 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 540 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Prędkości | 3 |
| Prędkość w trybie intensywnym | |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Naścienny |
| Kolor produktu | Black,Stainless steel |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 150 cm |
| Ilość silników | 1 |
| Silnik dołączony | |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Ciemnoszary |
| Liczba filtrów | 1 pc(s) |
| Zdjemowalny filtr | |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 2.5 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Przedni |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Roczne zużycie energii | 66 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość (min) | 622 cm |
| Wysokość (max.) | 1152 cm |