- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | ECG |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | KP 2115 |
ekspres do kawy Przelewowy ekspres do kawy 1,5 l Półautomatyczny • Typ produktu: Przelewowy ekspres do kawy, Typu ekspresu do kawy: Półautomatyczny, Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l, Typ wkładu kawy: Kawa mielona, Zbiornik na kawę: Dzbanek, Pojemność w kubkach: 12 kubki • Moc: 1000 W • Kolor produktu: Czarny, Stal nierdzewna
210,01 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.5 L |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Zbiornik na kawę | Dzbanek |
| Pojemność w kubkach | 12 cups |
| Pojemność dzbanka | 1.5 L |
| Wbudowany młynek | |
| Regulacja mocy kawy | |
| System gorącej wody | |
| Funkcja szybkiego ogrzewania wstępnego | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | |
| Czas utrzymywania ciepła | 40 min |
| Filtr wody | |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | |
| Części wodoodporne | |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządza kawę | |
| Przyrządza espresso | |
| Przyrządza cappuccino | |
| Przyrządza herbatę | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Stainless steel |
| Materiał obudowy | Glass,Plastic |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Wskaźnik poziomu wody | |
| Widoczny poziom wody | |
| Stopy antypoślizgowe | |
| Długość przewodu | 0.71 m |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | |
| Łatwy do czyszczenia | |
| Łatwy w użyciu | |
| Zdejmowany filtr obrotowy | |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 1480 kg |
Wyglądasz: ECG KP 2115
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.