- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | ECG |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | ERM 10470 WF |
lodówka Wolnostojący 43 l F Biały • Pojemność lodówki netto: 43 l, Tryb klimatu: N-T, Poziom hałasu: 41 dB • Liczba półek w lodówce: 1, Zawias drzwiczek: Prawy • Roczne zużycie energii: 100 kWh, Klasa wydajności energetycznej: F • Waga produktu: 14,3 kg • Kolor produktu: Biały
739,32 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Mini bar |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Liczba półek w lodówce | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Wydajność | |
| Pojemność lodówki netto | 43 L |
| Tryb klimatu | N-T |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| System przepływu powietrza | |
| Funkcja Super Cool | |
| Komora Fresh zone | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Światło wewnątrz lodówki | |
| Alarm przy otwiertych drzwiach | |
| Regulowane nóżki | |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 125 |
| Roczne zużycie energii | 100 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 472 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 492 mm |
| Waga produktu | 14300 kg |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 16 - 43 °C |
Wyglądasz: ECG ERM 10470 WF
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.