- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | ECG |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | ERM 10470 WA+ |
lodówka Wolnostojący Biały 45 l A+ • Pojemność lodówki netto: 45 l, Tryb klimatu: N-ST, Poziom hałasu: 45 dB • Zawias drzwiczek: Prawy • Roczne zużycie energii: 110 kWh, Klasa wydajności energetycznej: A+ • Waga produktu: 17 kg • Kolor produktu: Biały
445,79 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | |
| Wydajność | |
| Pojemność lodówki netto | 45 L |
| Pojemność lodówki brutto | 46 L |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | A+ |
| Roczne zużycie energii | 110 kWh |
| Zużycie energii | 0.3 kWh/24h |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 492 mm |
| Waga produktu | 17000 kg |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19000 kg |
Wyglądasz: ECG ERM 10470 WA+
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.