Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 5E700UD
Technologia line-interactive 0,7 kVA 360 W 2 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,7 kVA, Moc rzeczywista: 360 W • Typy wyjść AC: Typu F, Ilość gniazd sieciowych: 2 x gniazdo sieciowe • Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ kontroli: Przyciski • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 288 mm, Wysokość produktu: 148 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Technologia line-interactive 0,7 kVA 360 W 2 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,7 kVA, Moc rzeczywista: 360 W
• Typy wyjść AC: Typu F, Ilość gniazd sieciowych: 2 x gniazdo sieciowe
• Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ kontroli: Przyciski
• Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 288 mm, Wysokość produktu: 148 mm