- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Eaton |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | EATS16 |
rozdzielacz zasilania PDU 9 x gniazdo sieciowe 1U Czarny • Typy PDU: Podstawowy, Pojemność stelaża: 1U, Układ: Rack • Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel • Certyfikaty: IEC/EN 62310-1, IEC/EN 60950-1, IEC/EN 62310-2, CE • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V, Maksymalne natężenie prądu: 16 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 250 mm, Wymiary produktu (SxGxW): 430 x 250 x 43 mm
3 876,32 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typy PDU | Podstawowy |
| Układ | Rack |
| Możliwości montowania w stelażu | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typ montażu | Poziomy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 AC outlet(s) |
| Wtyczka | C20 panel |
| Typy wyjść AC | C13 coupler,C19 coupler |
| Ilość gniazd AC master | 9 |
| Cechy | |
| Diody LED | |
| Certyfikaty | IEC/EN 62310-1, IEC/EN 60950-1, IEC/EN 62310-2, CE |
| Moc | |
|---|---|
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Maksymalny prąd wejściowy na fazę | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 430 x 250 x 43 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 3300 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | |