- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Eaton |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | EATS16N |
9 x gniazdo sieciowe • Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 208 V, Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 240 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50/60 Hz • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe • Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 1U • Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 250 mm, Wysokość produktu: 43 mm • Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V, Typ montażu: Horizontal
4 518,77 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 208 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Zarządzanie przez stronę www | |
| Porty i interfejsy | |
| Typy wyjść AC | C13 coupler,C19 coupler |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 AC outlet(s) |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 8 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Diody LED | |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62310-1, IEC/EN 60950-1 |
| Certyfikaty | IEC/EN 62310-1, IEC/EN 60950-1, IEC/EN 62310-2, CE |
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 3500 kg |
| Dane opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość faz | 1 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Typ montażu | Poziomy |