Eaton 9SX 2000VA/1800W, LCD, 2U - AGD
Eaton 9SX 2000VA/1800W, LCD, 2U
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9SX2000IR
Podwójnej konwersji (online) 2 kVA 1800 W 9 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1800 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C14 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe • Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 608 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Podwójnej konwersji (online) 2 kVA 1800 W 9 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1800 W
• Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 608 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm