Eaton 9SX 1500VA/1350W, LCD, 2U - Akcesoria do komputerów i laptopów
Eaton 9SX 1500VA/1350W, LCD, 2U
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9SX1500IR
Podwójnej konwersji (online) 1500 VA 1350 W 7 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 VA, Moc rzeczywista: 1350 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C14 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 7 x gniazdo sieciowe • Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Podwójnej konwersji (online) 1500 VA 1350 W 7 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 VA, Moc rzeczywista: 1350 W
• Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm