Gwarancja 3 lata
Eaton 9PX 1500i RT2U, 1500VA/1500W, LCD, Rack/Tower, síťová karta
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: 9PX1500IRTN
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1,5 kVA 1500 W 8 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA, Moc rzeczywista: 1500 W • Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 5 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 14 min • Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 450 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1,5 kVA 1500 W 8 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA, Moc rzeczywista: 1500 W
• Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
• Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 450 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm