Eaton 9E Tower, 3000VA/2400W - Telefony komórkowe i tablety
TOP
OFERTA
Eaton 9E Tower, 3000VA/2400W
Eaton 9E Tower, 3000VA/2400W
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9E3000I
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 3 kVA 2400 W 7 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA, Moc rzeczywista: 2400 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 7 x gniazdo sieciowe • Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2 • Szerokość produktu: 330 mm, Głębokość produktu: 399 mm, Wysokość produktu: 190 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 3 kVA 2400 W 7 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA, Moc rzeczywista: 2400 W
• Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2
• Szerokość produktu: 330 mm, Głębokość produktu: 399 mm, Wysokość produktu: 190 mm