Eaton 9E 1000VA, 1000VA/900W - TV, Video, Audio
TOP
OFERTA
Eaton 9E 1000VA, 1000VA/900W
Eaton 9E 1000VA, 1000VA/900W
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9E1000IR
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1 kVA 900 W 4 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA, Moc rzeczywista: 900 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C14 panel, Wtyczka: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe • Technologia baterii: Akumulator kwasowo-ołowiowy, Pojemność baterii: 7 Ah, Napięcie baterii: 12 V • Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1 kVA 900 W 4 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA, Moc rzeczywista: 900 W
• Technologia baterii: Akumulator kwasowo-ołowiowy, Pojemność baterii: 7 Ah, Napięcie baterii: 12 V
• Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm