Eaton 5PX 1000i RT2U Netpack G2, 1000VA/1000W - TV, Video, Audio
TOP
OFERTA
Gwarancja 3 lata
Eaton 5PX 1000i RT2U Netpack G2, 1000VA/1000W
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: 5PX1000IRTNG2
Technologia line-interactive 1000 kVA 1000 W 8 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1000 kVA, Moc rzeczywista: 1000 W • Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe • Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 17 min • Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 448 mm, Wysokość produktu: 85,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Technologia line-interactive 1000 kVA 1000 W 8 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1000 kVA, Moc rzeczywista: 1000 W
• Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
• Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 17 min
• Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 448 mm, Wysokość produktu: 85,5 mm