Eaton 3S 550 IEC, 550VA/330W - TV, Video, Audio
Eaton 3S 550 IEC, 550VA/330W
Producent: Eaton
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 3S550I
zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,55 kVA 330 W 8 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Czuwanie (Offline), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,55 kVA, Moc rzeczywista: 330 W • Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA) • Kolor produktu: Czarny, Biały, Długość kabla: 1,5 m, Bezpieczeństwo: IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 • Szerokość produktu: 325 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,55 kVA 330 W 8 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Czuwanie (Offline), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,55 kVA, Moc rzeczywista: 330 W
• Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
• Technologia baterii: Ołowiany (VRLA)
• Szerokość produktu: 325 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm