Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Dyson |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 294643-01 |
Lightcycle Morph lampa stołowa 11,2 W LED Czarny • Kolor produktu: Czarny, Materiały: Aluminium, Miedź, Plastik, Polikarbonat, Stal, Odpowiednia lokalizacja: Uniwersalne • Lampy: 11,2 W, Rodzaj żarówki: LED, Temperatura barwowa (min): 2700 K • Typ kontroli: Dotyk, Bezprzewodowy, Długość przewodu: 3,2 m • Nadaje się do rodzaju światła: Nastrój • Rodzaj zasilania: USB, Napięcie: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
2 344,39 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium,Copper,Plastic,Polycarbonate,Steel |
| Odpowiednia lokalizacja | Uniwersalny |
| Klasa ochrony | III |
| Lampy | |
| Lampy | 11.2 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Kąt wiązki | 78 ° |
| Żywotność żarówki | 181000 h |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Natężenie światła | 1546 lx |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 90 |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Touch,Wireless |
| Długość przewodu | 3.2 m |
| Wydajność | |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Czujnik ruchu | |
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Port USB | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów USB | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 523 mm |
| Szerokość produktu | 414.4 mm |
| Głębokość produktu | 200.2 mm |
| Waga produktu | 3500 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 613 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5850 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdalne wsparcie smartfona | |