Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Domo |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | DO152A |
wiatrak domowy Czarny, Srebrny • Kolor produktu: Czarny, Srebrny, Umieszczenie: Podłoga, Przepływ powietrza: 800 m³/h • Pobór mocy: 110 W • Szerokość opakowania: 325 mm, Głębokość opakowania: 445 mm, Wysokość opakowania: 940 mm
561,74 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Black,Silver |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Prędkości | 3 |
| Przepływ powietrza | 800 m³/h |
| Opcja regulacji wysokości | |
| Minutnik | |
| Licznik timera (maksymalny) | 7.5 h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5.5 L |
| Kółka | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 110 W |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 940 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10000 kg |