- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Digitus |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | DS-43302 |
Dystrybuuje sygnał wideo HDMI do maksymalnie 8 urządzeń odtwarzających • Złącza HDMI: 1x wejście, 8x wyjść • Rozdzielczość wideo: 1920x1200, 1080p • Obsługuje szybkie złącze HDMI • Obsługa HDCP (HDCP 1.0/1.1/1.2) • Obsługa skompresowanych formatów audio, np. DTS Digital, Dolby Digital (w tym DTS-HD i Dolby True HD) • Możliwość kaskadowania (1 poziom) do 64 portów HDMI (urządzenia odtwarzające) • Rozdzielczość wideo 1920x1080 pikseli, odpowiednia dla 480i, 576i, 1080i, 480p, 576p, 720p, 1080p • Obsługuje wszystkie formaty 3D, w tym 1080p@24Hz, 720p@60Hz/50Hz. • Przepustowość 225 MHz 2,25 Gb/s na kanał (6,75 Gb/s na wszystkich kanałach) • Obsługuje nieskompresowane formaty audio, takie jak LPCM • Obsługa głębi kolorów: 12-bitowa głębia kolorów na kanał • Diody LED stanu (wskaźnik połączenia) • Zewnętrzny zasilacz (5V/3A) • Wymiary: L 11,1 x W 25,8 x H 2,7 cm • Waga: 730 g •
349,74 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów wideo | 8 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 8x HDMI |
| Gniazdko wyjścia DC | |
| Cechy | |
| Maks. rozdzielczość | 1920 x 1200 pixels |
| Pełny HD | |
| Kompatybilność 3D | |
| Szerokość pasma | 225 MHz |
| HDCP | |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Diody LED | |
| Technologia dolby | DTS-HD,Dolby Digital,Dolby TrueHD |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxGxW) | 258 x 27 x 111 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1110 kg |
| Pojemność opakowania | 3894 cm³ |
| Szczegóły Techniczne | |
| Złączka 1 | HDMI |