Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Deuter |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 340112174030 |
1 051,56 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Otworek typu ładowniczego | Góra |
| Wentylacja | |
| Cechy | |
| Czynność | Wspinaczka górska |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiały | Polyamide,Polyethersulfone (PES) |
| Kieszenie zewnętrzne | Bottom pocket,Side pocket |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Regulowane pasy | |
| Pas piersiowy | |
| Pas biodrowy | |
| Typ zamknięcia | Buckle closure,Zipper closure |
| Etykieta SOS | |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Objętość | 36 L |
| Waga produktu | 1580 kg |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 610 mm |