- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | De’Longhi |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 8004399331372 |
ekspres do kawy na kapsułki ; ciśnienie 19 bar ; moc 1260 W
565,94 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.

Opis produktu:
Konstrukcja ekspresu do kawy: kapsułkowy
Typ: wolnostojący
Ciśnienie pompy (bar): 19
Wyświetlacz: bez wyświetlacza
Zastosowanie kapsułek: NESPRESSO
Ustawienie mocy kawy: NIE
Regulowana temperatura kawy: NIE
Używanie kawy mielonej: NIE
Korzystanie z ziaren kawy: NIE
Dysza pary: NIE
Dozownik mleka: NIE
Pojemność zbiornika na wodę (l): 1
Moc ekspresu do kawy (W): 1260
Wyjmowany zbiornik na wodę: TAK
Kolor: biały
SMART: NIE
Design produktu: białySpecyfikacja: biały
kompaktowa technologia parzenia
ciśnienie 19 bar
termoblok z czasem nagrzewania 25 sekund
dozowanie kawy: automatyczna i programowalna ilość kawy
regulowany uchwyt na filiżanki do espresso, a także na szklanki do latte macchiato
automatyczna funkcja stand-by po 9 minutach
ustawienia: 40 ml dla espresso i 110 ml dla lungo
łatwe wkładanie kapsułek
automatyczne usuwanie zużytych kapsułek
pojemnik na zużyte kapsułki (11 kapsułek)
wyjmowany pojemnik na wodę (1 l)
oc 1260
WWymiary
produktu:
Waga(kg): 2,950
Wysokość (cm): 25,50
Szerokość (cm): 11,95
Głębokość (cm): 37,40
| Wydajność | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 L |
| Typ ekspresu do kawy | Pełna automatyka |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Zbiornik na kawę | Filiżanka |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Wbudowany młynek | |
| Liczba rurek | 1 |
| System gorącej wody | |
| System grzejący | Termo blok |
| Wybór twardości wody | |
| Programowalny | |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządza espresso | |
| Przyrządza cappuccino | |
| Przyrządza latte macchiato | |
| Przyrządza lungo | |
| Przyrządza gorące mleko | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 10 pc(s) |
| Usuwalna misa ociekowa | |
| Funkcja blokady kapania | Pionowy/Poziomy |
| Przyciski oświetlane od tyłu | |
| Moc | |
| Moc | 1260 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 30 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 372 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
| Wysokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 2950 kg |
Wyglądasz: DeLonghi Citiz EN 167.W
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.