- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | De’Longhi |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | 41001350 |
ekspres do kawy Ekspres do espresso 1,8 l Pełna automatyka • Typ produktu: Ekspres do espresso, Typu ekspresu do kawy: Pełna automatyka, Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l, Typ wkładu kawy: Ziarna kawy, Kawa mielona, Liczba rurek: 2, Wbudowany młynek • Moc: 1450 W • Kolor produktu: Srebrny
1 978,15 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Położenie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.8 L |
| Typ ekspresu do kawy | Pełna automatyka |
| Typ wkładu kawy | Coffee beans,Ground coffee |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 13 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 cups |
| Regulacja mocy kawy | |
| Wbudowany spieniacz do mleka | |
| Pojemnik na mleko | |
| Liczba rurek | 2 |
| System gorącej wody | |
| Regulacja temperatury | |
| Rura pary | |
| Podgrzewacz | |
| Wybór twardości wody | |
| Regulowany przepływ wody | |
| System antywapienny Anti-Calc | |
| Samoczyszczący | |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządza espresso | |
| Przyrządza cappuccino | |
| Przyrządza americano | |
| Przyrządza lungo | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ kontroli | Buttons,Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Wskaźnik poziomu wody | |
| Wyjmowany zbiornik wody | |
| Usuwalna misa ociekowa | |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | |
| Lekkie kubki | |
| Światło funkcji blokady kapania | |
| Lampka kontrolna | |
| Uchwyt na kubek | |
| Regulowana wysokość kubka | |
| Moc | |
| Moc | 1450 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb energooszczędny | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 9000 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| W całości automatyczny | Kawa & Mleko |
| Wbudowany wyłącznik | |
Wyglądasz: DeLonghi ECAM 23.460.S
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.