- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | DELL |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kod produktu: | GGFTC |
PowerEdge serwer 2 TB Tower (3U) Intel Xeon E E-2414 2,6 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 300 W • Typ procesora: Intel Xeon E, Taktowanie procesora: 2,6 GHz, Model procesora: E-2414 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 16 GB • Całkowita pojemność przechowywania: 2 TB, Rozmiar HDD: 3.5", Interfejs HDD: SATA III • Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X) • Zasilanie: 300 W • Obudowa: Tower (3U)
7 536,44 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Model procesora | E-2414 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4.5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Gniazda pamięci | 4x DIMM |
| Korekcja ECC | |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 2000 TB |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Pojemność HDD | 2000 TB |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar HDD | 3.5 " |
| Usługa RAID | |
| Obsługiwane kontrolery RAID | PERC H355 |
| Napędy optyczne | |
| Wewnętrzne kieszenie na napęd | 3 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SAS,Serial ATA |
| Sieć | |
|---|---|
| Kontroler LAN | Broadcom 5720 |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Tower (3U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Relingi | |
| Ramka | |
| Wydajność | |
| Zdalna administracja | iDRAC9 Enterprise 16G |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | |
| System operacyjny | Canonical Ubuntu Server LTS Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi |
| Moc | |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | |
| Zasilanie | 300 W |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95 % |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12000 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 132.52 mm |
| Wysokość produktu | 332.5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | European Power Cord 220V |
| Szczegóły Techniczne | |
| Obsługiwane dyski pamięci masowej (wewnętrzne) | 3.5'' |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Bity na sektor | 512n |