Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | DELL |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | DELL-S3423DWC |
2 677,49 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 34 cm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 pixels |
| Natywne proporcje obrazu | 21:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Typ ekranu | VA |
| Typ podświetlacza | LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ekran antyodblaskowy | |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178 ° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178 ° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 797.2 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 333.7 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 864.2 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 160 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86.42 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Paleta barw | 99 % |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat | |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-B,USB Type-C |
| Ilość portów upstream | 2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | |
| Zasilanie USB | |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 0 |
| Port DVI | |
| HDMI | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 0 |
| Wyjście audio | |
| Wyjście na słuchawki | |
| Wbudowany pzełącznik KVM | |
| HDCP | |
| Wyście mocy ac | |
| Sieć | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | |
| Opcja regulacji wysokości | |
| Regulowana wysokość (max) | 100 cm |
| Oś obrotu | |
| Obrotowe | |
| Regulacja pochylenia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21 ° |
| OSD | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Pobór mocy | 31 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.4 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 160 W |
| Tryb wyłączenia | 0.3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1107221 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80 % |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90 % |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 5000 - 12192 m |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 808.16 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 217.05 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 489.36 mm |
| Waga (z podstawą) | 9740 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 808.16 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 64.03 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364.5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6650 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 8.65 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 8.64 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 22.14 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 223.52 mm |
| Głębokość opakowania | 942.34 mm |
| Wysokość opakowania | 449.58 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15210 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | |
| Przewody | AC,USB Type-A,USB Type-C to USB Type-C |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Ślad węglowy | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 764 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 225 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 384.88 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 71.65 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 299.02 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 8.41 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 464.98 |
| Wersja PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 0 |