Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | DELL |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PO-BC-15-20_PST |
torba na notebooka 38,1 cm (15") Aktówka Czarny • Typ obudowy: Aktówka, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 38,1 cm (15"), Uchwyty do przenoszenia, Pasek na ramię • Waga produktu: 757 g • Kolor powierzchni: Jednolity, Kolor produktu: Czarny
261,56 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 15 cm |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Materiały | Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor obramowania | Niebieski |
| Kompatybilność marki | Dell |
| Zintegrowana komora (y) | |
| Przednia kieszeń | |
| Uchwyty do przenoszenia | |
| Pasek na ramię | |
| Odłączany pasek na ramię | |
| Pas przytrzymujący wózek | |
| Cechy zabiezpieczeń | Scratch resistant,Shock resistant,Water resistant |
| Ilość | 1 |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 757 g |