Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | DELL |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kod produktu: | 3CHHT |
PowerEdge serwer 2 TB Rack (4U) Intel Xeon E E-2314 2,8 GHz 16 GB DDR4-SDRAM 300 W • No OS • Intel Xeon E-2314 (8MB Cache, 2.8GHz) • 16GB DDR4-SDRAM (1 x 16) & 2000GB HDD • iDRAC9, Basic 15G •
3 695,17 zł
włącznie z VAT 23%W ten weekend obniżyliśmy dla ciebie cenę większości produktów. Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Model procesora | E-2314 |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4.5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Gniazda pamięci | 4x DIMM |
| Korekcja ECC | |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 3200 MT/s |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 2000 TB |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Pojemność HDD | 2000 TB |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar HDD | 3.5 " |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5 " |
| Usługa RAID | |
| Napędy optyczne | |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Broadcom 5720 |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obudowa | Rack (4U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność | |
| Zdalna administracja | iDRAC9, Basic 15G |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | |
| System operacyjny | Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Citrix Hypervisor Canonical Ubuntu Server LTS |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Moc | |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | |
| Zasilanie | 300 W |
| Napiecie wejsciowe zasialcza | 250 V |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Prąd kabla zasilającego | 10 A |
| Ślad węglowy | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 2230 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 1010 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 457 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 139 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 1610 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 21 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 617 |
| Wersja PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 453.75 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 11680 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Bity na sektor | 512n |