Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | DEFUNC |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | M1001 |
Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka Bluetooth Czarny • Typ produktu: Zestaw słuchawkowy • Technologia łączności: Bezprzewodowy, Bluetooth • Rekomendowane użycie: Połączenia/muzyka • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz • Waga produktu: 275 g • Kolor produktu: Czarny
813,80 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie | Calls/Music |
| Typ zestawu słuchawkowego | Binarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okolicz fonetyczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Ilość przetworników | 2 |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Liczba mikrofonów | 2 |
| Mikrofon z redukcją szumów | |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 620 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 45 h |
| Czas rozmowy | 45 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 275 g |
| Cechy dostawcy | |
| Czas ładowania | 120 min |