DeepCool PN 80+Gold (R-PN750M-FC0B-EU) - Akcesoria do komputerów i laptopów
DeepCool PN 80+Gold (R-PN750M-FC0B-EU)
Producent: DeepCool
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: R-PN750M-FC0B-JGEU
moduł zasilaczy 750 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 55 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 550,750,450,650 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Przewody: Prąd przemienny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 750 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 55 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 550,750,450,650 mm