Dahua Technology LCH75-MC410-B - Warsztat i hobby
Gwarancja 5 lat
Dahua Technology LCH75-MC410-B
Dahua Technology LCH75-MC410-B
Producent: Dahua Technology
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 5 lat
Kod produktu: LCH75-MC410-B
tablica interaktywna 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Ekran dotykowy Czarny • Długość przekątnej ekranu: 190,5 cm (75"), Jasność: 350 cd/m², Rozdzielczość: 3840 x 2160 px • Zainstalowany system operacyjny: Android, Architektura procesora: ARM Cortex-A55, Pamięć użytkownika: 32 GB • Moc głośnika: 15 W • Obsługiwany typ USB: Micro-USB, Wtyk słuchawek: 3,5 mm • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
tablica interaktywna 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Ekran dotykowy Czarny
• Długość przekątnej ekranu: 190,5 cm (75"), Jasność: 350 cd/m², Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
• Moc głośnika: 15 W
• Obsługiwany typ USB: Micro-USB, Wtyk słuchawek: 3,5 mm