Dahua Technology DHI-LPH75-ST420 - TV, Video, Audio
Dahua Technology DHI-LPH75-ST420
Producent: Dahua Technology
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: LPH75-ST420
tablica interaktywna 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Ekran dotykowy Czarny HDMI • Długość przekątnej ekranu: 190,5 cm (75"), Jasność: 400 cd/m², Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów • Zainstalowany system operacyjny: Android, Taktowanie procesora: 1,9 GHz, Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB • Moc głośnika: 15 W • Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), Standardy Wi- Fi: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) • Standardowe rozwiązania komunikacyjne: HDMI, Obsługiwany typ USB: Micro-USB, Mikrofon: 3,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
tablica interaktywna 190,5 cm (75") 3840 x 2160 px Ekran dotykowy Czarny HDMI
• Długość przekątnej ekranu: 190,5 cm (75"), Jasność: 400 cd/m², Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
• Zainstalowany system operacyjny: Android, Taktowanie procesora: 1,9 GHz, Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
• Moc głośnika: 15 W
• Standardowe rozwiązania komunikacyjne: HDMI, Obsługiwany typ USB: Micro-USB, Mikrofon: 3,5 mm