D-Link PSM-12V-38-B - 12V 3A Power Supply Adapter 3,8mm jack - Komputery i laptopy
D-Link PSM-12V-38-B - 12V 3A Power Supply Adapter 3,8mm jack
Producent: D-Link
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PSM-12V-38-B
adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna Czarny • Typ zasilacza: Wewnętrzna, Napięcie operacyjne: 12 V, Prąd wyjściowy: 3 A • Kolor produktu: Czarny • Długość kabla: 1,1 m • Szerokość opakowania: 102 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 55 mm • Szerokość kartonu dostawczego: 44 cm, Długość kartonu do wysyłki: 35 cm, Wysokość kartonu dostawczego: 30 cm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna Czarny
• Typ zasilacza: Wewnętrzna, Napięcie operacyjne: 12 V, Prąd wyjściowy: 3 A
• Kolor produktu: Czarny
• Długość kabla: 1,1 m
• Szerokość opakowania: 102 mm, Głębokość opakowania: 90 mm, Wysokość opakowania: 55 mm