- Cena
- Opinie klientów
- Jakość
| Producent: | D-Link |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | DCS-P6000LH/E |
kamera przemysłowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnątrz Sześcian Podłoga 1280 x 720 piksele • Model: Kamera bezpieczeństwa IP, Miejsce: Wewnątrz, Technologia łączności: Bezprzewodowy • Rozmiar układu: Sześcian, Typ mocowania: Podłoga, Kolor produktu: Czarny • Kąt widzenia (poziomy): 112°, Kąt widzenia (pionowy): 54°, Kąt widzenia, przekątna: 120° • Typ przetwornika obrazu: CMOS, Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 4 mm (1 / 4") • Cyfrowe zbliżenie: 4x, Długość stałej ogniskowej: 2,45 mm
280,62 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnątrz |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | |
| Certyfikaty | CE, CE LVD, ICES, FCC |
| Konstrukcja | |
| Układ | Sześcian |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Kamera | |
| Kąt widzenia (poziomy) | 112 ° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 54 ° |
| Kąt widzenia, przekątna | 120 ° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 1/4 mm |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | |
| Cyfrowe zbliżenie | 4 x |
| Maksymalna przesłona | 2.4 |
| Długość stałej ogniskowej | 2.45 mm |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Maks. rozdzielczość | 1280 x 720 pixels |
| Suma megapikseli | 1 MP |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | |
| Nakładanie znacznika czasowego | |
| Nakładanie tekstu | |
| Audio | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Wbudowany mikrofon | |
| Automatyczne wykrywanie | |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Ochrona | |
| Video detektor ruchu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA,WPA2 |
| Czujnik światła | |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalne zużycie mocy | 4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 5 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80 % |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android,iOS |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Waga produktu | 57.7 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Ładowarka USB dołączona | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | |
Wyglądasz: D-Link DCS-P6000LH
Jak oceniasz ten produkt? *
| 1 gwiazdka | 2 gwiazdki | 3 gwiazdki | 4 gwiazdki | 5 gwiazdek |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkcjonalność | |||||
| Jakość |
Wszystkie pola są wymagane.