CyberPower Professional Series III RackMount XL 2200VA/2200W - TV, Video, Audio
CyberPower Professional Series III RackMount XL 2200VA/2200W
Producent: CyberPower
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PR2200ERTXL2U
zasilacz UPS Technologia line-interactive 2200 VA 2200 W 8 AC outlet(s) • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2200 VA, Moc rzeczywista: 2200 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 AC outlet(s) • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 3,2 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 11,2 min • Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal • Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 500 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Technologia line-interactive 2200 VA 2200 W 8 AC outlet(s)
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2200 VA, Moc rzeczywista: 2200 W
• Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 AC outlet(s)
• Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal
• Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 500 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm