CyberPower Professional Series III RackMount 3000VA/3000W, 2U - Warsztat i hobby
CyberPower Professional Series III RackMount 3000VA/3000W, 2U
Producent: CyberPower
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PR3000ERT2U
zasilacz UPS Technologia line-interactive 3000 VA 3000 W 8 AC outlet(s) • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3000 VA, Moc rzeczywista: 3000 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 AC outlet(s) • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 1,3 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 6,4 min • Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal • Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 500 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Technologia line-interactive 3000 VA 3000 W 8 AC outlet(s)
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3000 VA, Moc rzeczywista: 3000 W
• Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 AC outlet(s)
• Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal
• Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 500 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm