CyberPower Professional Series III RackMount 1500VA/1500W - Komputery i laptopy
CyberPower Professional Series III RackMount 1500VA/1500W
Producent: CyberPower
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: PR1500ERT2U
zasilacz UPS Technologia line-interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s) • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 VA, Moc rzeczywista: 1500 W • Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 10 AC outlet(s) • Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Czas ładowania: 3 godz. • Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal • Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 412 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zasilacz UPS Technologia line-interactive 1500 VA 1500 W 10 AC outlet(s)
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 VA, Moc rzeczywista: 1500 W
• Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 10 AC outlet(s)
• Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Czas ładowania: 3 godz.
• Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal
• Szerokość produktu: 433 mm, Głębokość produktu: 412 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm