CyberPower Main Stream OnLine 1000VA/900W - Akcesoria do komputerów i laptopów
TOP
OFERTA
CyberPower Main Stream OnLine 1000VA/900W
Producent: CyberPower
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: OLS1000EA-DE
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
CyberPower OLS1000EA
Zwykle jest zintegrowany z zapleczem biurowym, serwerownią i środowiskiem centrum danych.
Ten model jest kompatybilny z generatorem, a także przyjmuje tryb ECO w celu oszczędzania energii. .
Model OLS1000EA-DE
Topologia Online
Wydajność (VA) 1000 VA
Wydajność (Watt) 900W
Faza (wejście/wyjście) 1:1
GreenPower Tak
Aktywna obsługa PCF Tak
Wejście
Zakres napięcia wejściowego 160-300Vac
Zakres częstotliwości wejściowej 40~70 Hz (automatyczne wykrywanie)
Znamionowy prąd wejściowy 4.5A
Gniazdo wejściowe IEC C14
Regulacja napięcia (AVR) -
Wyjście
Zakres napięcia wyjściowego 208 ± 1%, 220 ± 1%, 230 ± 1%, 240 ± 1%
Zakres częstotliwości wyjściowej 50 ± 0.5%, 60 ± 0.5%
Częstotliwość wyjściowa Regulowana
Liczba gniazd 3
Typ gniazd IEC C13 (1) SCHUKO (2)
Ochrona przeciwprzepięciowa i filtracja
Ochrona przeciwprzepięciowa Tak
Maks. wartość udaru 345
Ochrona telefonu/sieci RJ11/RJ45 1 wejście, 1 wyjście
Obejście wewnętrzne Automatyczny (bypass), Ręczny bypass (bypass)
Bateria
Wymienny przez użytkownika Nie
Typ baterii (liczba) 12V/9Ah (2)